Kolejka 1 - 12-13 sierpnia

CENTRUM RADOM - Powiślanka Lipsko 3:0
Iłżanka Kazanów - Szydłowianka 3:1
Radomiak II Radom - Orzeł Wierzbica 3:0
Pilica Nowe M. - Mazowsze Grójec 1:3
Gracja Tczów - Proch Pionki 0:1
Mogielanka - Zamłynie Radom 1:0
Legion Głowaczów - KS Warka 0:3
Skaryszewianka - Zawisza Sienno 1:6
Zwolenianka Zwoleń - Jodła Jedlnia 0:2

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia

Mazowsze Grójec - CENTRUM RADOM 3:0
Szydłowianka - Jodła Jedlnia 0:2
Zawisza Sienno - Zwolenianka Zwoleń 1:1
KS Warka - Skaryszewianka 1:1
Zamłynie Radom - Legion Głowaczów 2:3
Proch Pionki - Mogielanka 6:0
Powiślanka Lipsko - Gracja Tczów 2:1
Orzeł Wierzbica - Pilica Nowe M. 2:1
Iłżanka Kazanów - Radomiak II Radom 1:3

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia

CENTRUM RADOM - Orzeł Wierzbica 2:3
Radomiak II Radom - Szydłowianka 2:2
Pilica Nowe M. - Iłżanka Kazanów 2:0
Gracja Tczów - Mazowsze Grójec 0:7
Mogielanka - Powiślanka Lipsko 1:2
Legion Głowaczów - Proch Pionki 0:0
Skaryszewianka - Zamłynie Radom 2:3
Zwolenianka Zwoleń - KS Warka 0:3
Jodła Jedlnia - Zawisza Sienno 1:1

Kolejka 4 - 30 sierpnia

Iłżanka Kazanów - CENTRUM RADOM 4:3
Szydłowianka - Zawisza Sienno 0:3
KS Warka - Jodła Jedlnia 2:1
Zamłynie Radom - Zwolenianka Zwoleń 2:0
Proch Pionki - Skaryszewianka 2:0
Powiślanka Lipsko - Legion Głowaczów 1:1
Mazowsze Grójec - Mogielanka 6:1
Orzeł Wierzbica - Gracja Tczów 6:1
Radomiak II Radom - Pilica Nowe M. 3:0

Kolejka 5 - 2-3 września

CENTRUM RADOM - Radomiak II Radom 1:2
Pilica Nowe M. - Szydłowianka 1:0
Gracja Tczów - Iłżanka Kazanów 1:0
Mogielanka - Orzeł Wierzbica 3:3
Legion Głowaczów - Mazowsze Grójec 2:3
Skaryszewianka - Powiślanka Lipsko 2:0
Zwolenianka Zwoleń - Proch Pionki 1:1
Jodła Jedlnia - Zamłynie Radom 1:1
Zawisza Sienno - KS Warka 1:1

Kolejka 6 - 9-10 września

Pilica Nowe M. - CENTRUM RADOM 1:3
Szydłowianka - KS Warka 0:1
Zamłynie Radom - Zawisza Sienno 1:0
Proch Pionki - Jodła Jedlnia 1:2
Powiślanka Lipsko - Zwolenianka Zwoleń 4:2
Mazowsze Grójec - Skaryszewianka 6:0
Orzeł Wierzbica - Legion Głowaczów 2:1
Iłżanka Kazanów - Mogielanka 6:3
Radomiak II Radom - Gracja Tczów 3:0

Kolejka 7 - 13 września

CENTRUM RADOM - Szydłowianka 0:1
Gracja Tczów - Pilica Nowe M. 0:2
Mogielanka - Radomiak II Radom 1:4
Legion Głowaczów - Iłżanka Kazanów 1:3
Skaryszewianka - Orzeł Wierzbica 1:4
Zwolenianka Zwoleń - Mazowsze Grójec 2:5
Jodła Jedlnia - Powiślanka Lipsko 2:1
Zawisza Sienno - Proch Pionki 0:1
KS Warka - Zamłynie Radom 4:2

Kolejka 8 - 16-17 września

CENTRUM RADOM - Gracja Tczów 5:0
Szydłowianka - Zamłynie Radom 1:1
Proch Pionki - KS Warka 1:0
Powiślanka Lipsko - Zawisza Sienno 2:2
Mazowsze Grójec - Jodła Jedlnia 1:2
Orzeł Wierzbica - Zwolenianka Zwoleń 2:1
Iłżanka Kazanów - Skaryszewianka 7:4
Radomiak II Radom - Legion Głowaczów 7:0
Pilica Nowe M. - Mogielanka 2:0

Kolejka 9 - 23-24 września

Mogielanka - CENTRUM RADOM 1:1
Gracja Tczów - Szydłowianka 1:5
Legion Głowaczów - Pilica Nowe M. 1:1
Skaryszewianka - Radomiak II Radom 1:3
Zwolenianka Zwoleń - Iłżanka Kazanów 3:2
Jodła Jedlnia - Orzeł Wierzbica 1:2
Zawisza Sienno - Mazowsze Grójec 1:2
KS Warka - Powiślanka Lipsko 5:1
Zamłynie Radom - Proch Pionki 1:0

Kolejka 10 - 30 września-1 października

CENTRUM RADOM - Legion Głowaczów 4:2
Szydłowianka - Proch Pionki 0:2
Powiślanka Lipsko - Zamłynie Radom 0:5
Mazowsze Grójec - KS Warka 0:0
Orzeł Wierzbica - Zawisza Sienno 3:1
Iłżanka Kazanów - Jodła Jedlnia 0:1
Radomiak II Radom - Zwolenianka Zwoleń 4:2
Pilica Nowe M. - Skaryszewianka 2:3
Gracja Tczów - Mogielanka 3:6

Kolejka 11 - 7-8 października

Skaryszewianka - CENTRUM RADOM 0:1
Mogielanka - Szydłowianka 1:2
Legion Głowaczów - Gracja Tczów 3:2
Zwolenianka Zwoleń - Pilica Nowe M. 0:4
Jodła Jedlnia - Radomiak II Radom 2:1
Zawisza Sienno - Iłżanka Kazanów 0:1
KS Warka - Orzeł Wierzbica 3:1
Zamłynie Radom - Mazowsze Grójec 1:1
Proch Pionki - Powiślanka Lipsko 0:2

Kolejka 12 - 14-15 października

CENTRUM RADOM - Zwolenianka Zwoleń 0:0
Orzeł Wierzbica - Zamłynie Radom 3:3
Mazowsze Grójec - Proch Pionki 0:0
Iłżanka Kazanów - KS Warka 0:1
Radomiak II Radom - Zawisza Sienno 4:0
Pilica Nowe M. - Jodła Jedlnia 2:1
Gracja Tczów - Skaryszewianka 3:0
Mogielanka - Legion Głowaczów 2:4
Szydłowianka - Powiślanka Lipsko 1:3

Kolejka 13 - 21-22 października

Jodła Jedlnia - CENTRUM RADOM 0:2
Legion Głowaczów - Szydłowianka 1:3
Zwolenianka Zwoleń - Gracja Tczów 2:1
Zawisza Sienno - Pilica Nowe M. 2:0
KS Warka - Radomiak II Radom 3:3
Zamłynie Radom - Iłżanka Kazanów 2:1
Proch Pionki - Orzeł Wierzbica 2:0
Powiślanka Lipsko - Mazowsze Grójec 0:0
Skaryszewianka - Mogielanka 3:1

14 kolejka 28-29 października

CENTRUM RADOM - Zawisza Sienno 4:1
Radomiak II Radom - Zamłynie Radom 7:1
Orzeł Wierzbica - Powiślanka Lipsko 1:1
Legion Głowaczów - Skaryszewianka 6:1
Iłżanka Kazanów - Proch Pionki 0:3
Mogielanka - Zwolenianka Zwoleń 0:0
Gracja Tczów - Jodła Jedlnia 2:1
Szydłowianka - Mazowsze Grójec 4:1
Pilica Nowe M. - KS Warka 4:5

15 kolejka 4-5 listopad

KS Warka - CENTRUM RADOM 0:1
Zwolenianka Zwoleń - Legion Głowaczów 3:0
Jodła Jedlnia - Mogielanka 3:1
Zamłynie Radom - Pilica Nowe M. 3:2
Mazowsze Grójec - Orzeł Wierzbica 4:1
Proch Pionki - Radomiak II Radom 2:0
Skaryszewianka - Szydłowianka 3:2
Zawisza Sienno - Gracja Tczów 4:1
Powiślanka Lipsko - Iłżanka Kazanów 2:3

16 kolejka 11-12 listopad

CENTRUM RADOM - Zamłynie Radom 0:0
Szydłowianka - Orzeł Wierzbica 0:2
Iłżanka Kazanów - Mazowsze Grójec 0:4
Radomiak II Radom - Powiślanka Lipsko 0:1
Pilica Nowe M. - Proch Pionki 1:3
Gracja Tczów - KS Warka 0:4
Mogielanka - Zawisza Sienno 2:2
Legion Głowaczów - Jodła Jedlnia 0:5
Skaryszewianka - Zwolenianka Zwoleń 0:1

17 kolejka 18-19 listopad 2017

Proch Pionki - CENTRUM RADOM 1:1
Zwolenianka Zwoleń - Szydłowianka 3:3
Jodła Jedlnia - Skaryszewianka 3:0
Zawisza Sienno - Legion Głowaczów 0:1
KS Warka - Mogielanka 3:1
Zamłynie Radom - Gracja Tczów 4:1
Powiślanka Lipsko - Pilica Nowe M. 6:0
Mazowsze Grójec - Radomiak II Radom 4:0
Orzeł Wierzbica - Iłżanka Kazanów 3:0


© www.rsscentrum.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 Liczba odwiedzin