MOCNY RYWAL W PUCHARZE POLSKI - 2018-01-18 20:02:24

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej rozlosował pary 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. RSS Centrum trafiło na mocnego czwartoligowca z Karczewa.

Spotkania zostały zaplanowane na środę 11 kwietnia na godzinę 16.00, niewykluczone jednak, że niektóre mecze odbędą się o innej godzinie. Wolny los, a więc awans do ćwierćfinału bez gry, trafił do Wisły II Płock.

Oto pary 1/8 finału:

Broń Radom (IV) - Mazur Gostynin (IV)

Centrum Radom (LO) - Mazur Karczew (IV)

Legia II Warszawa (III) - Ursus Warszawa (III)

MKS Przasnysz (IV) - Victoria Sulejówek (III)

Mławianka Mława (IV) - Naprzód Skórzec (IV)

Pogoń II Siedlce (IV) - Polonia Warszawa (III)

Znicz II Pruszków (IV) - Świt Nowy Dwór Mazowiecki (III)

Autor: OrtalionTrenera
PRZYGOTOWANIA SENIORÓW DO WIOSNY - 2018-01-09 06:37:22

16 stycznia od pierwszego treningu zespół Dariusza Różańskiego rozpocznie okres przygotowawczy do rundy wiosennej. Zaplanowane zajęcia to połączenie treningów siłowych oraz kondycyjnych. Początkowo zespół będzie spotykać się trzy razy w tygodniu, a od lutego dojdą jeszcze mecze kontrolne.

STARTUJE "HALÓWKA"! - 2017-12-08 14:51:46

W ostatniej chwili do zmagań dołączyła ekipa Instalprzem i Liga Halowa "Centrum MJM-BUD Cup" będzie miała oczekiwane 14 zespołów.

RSS Centrum już po raz XV organizuje rozgrywki halowe w okresie zimowym. Partnerami w tegorocznej edycji jest firma MJM-BUD, Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej oraz Gmina Miasta Radomia.

TRENERZY PO MECZU W PIONKACH - 2017-11-22 23:12:17

ProchTV przygotował ciekawy materiał w którym trener Różański oraz trener Sztobryn oceniają mecz Proch-Centrum oraz krótko podsumowują zakończoną rundę jesienną.

REMIS W PIONKACH - 2017-11-21 11:43:01

Trwa znakomita seria "Centralnych", którzy w dziesiątym, kolejnym meczu nie zaznali porażki. Że trudno wygrać z Centrum Radom, przekonali się tym razem zawodnicy Prochu Pionki.

Gospodarze lepiej rozpoczęli mecz i mieli już w 4 minucie doskonałą sytuację bramkową, jednak w pojedynku dwóch czarnoskórych zawodników to bramkarz Samb wyszedł zwycięsko.
Pierwsza połowa to dominacja Prochu, który swoją przewagę udokumentował bramką Bańcerowskiego. Proch powinien prowadzić 2-0, jednak doskonałej sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał wspomniany
Bańcerowski.

Na drugą połowę oba zespoły wyszły odmienione. Teraz to Centrum lepiej prezentowało się na boisku. Podopieczni Dariusza Różańskiego stworzyli kilka groźnych sytuacji bramkowych, a paradoksalnie gol padł po niegroźnym dośrodkowaniu Kacpra Wnuka. Wrzucona piłka w pole karne minęła wszystkich zawodników i odbiła się od słupka i wpadła do bramki.
W 80 minucie dobre uderzenie głową Łukasza Hebdy rewelacyjnie wybronił Majos. Remis nie krzywdzi żadnej z drużyn, mecz stał na dobrym poziomie i mógł się podobać.

Po rozegraniu 22 meczy (łącznie z pucharowymi) należy się zespołowi zasłużony odpoczynek.

Proch Pionki - Centrum Radom 1:1 (1:0)
Bańcerowski 19 - Wnuk 60

Proch: Majos - M.Szczepański, Kapusta, Jaroszek, Denkiewicz, Kozicki (82. Borzęcki), Kisiel, Kołodziej, Siwahla, Cierzuch (63. Nqabeni), Bańcerowski.

Centrum: Samb - R.Grylak, Siwak, Wiatrak, Budziński, Strzelecki (69. Kasprzyk), Blank, Tworek, Paliwoda (64. Dynya), Wnuk, Tworzewski (73. Hebda).