MŁODZI "CENTRALNI" WRÓCILI Z OBOZU - 2017-07-23 13:14:04

W środę zakończył się obóz w Wągrowcu. 30-osobowa grupa "Centralnych" w przez 12 dni w pięknych terenach Wielkopolski miała możliwość spędzenia ciekawych wakacji i przy okazji trenowania dwa razy dziennie. Oprócz treningów odbyły się też wycieczki do Poznania i Gniezna. W stolicy Wielkopolski zwiedziliśmy największy w Europie Tor Regatowy „Malta” oraz poznański Rynek. Obozowicze byli też na stadionie Lecha Poznań podczas meczu „Kolejorza” z Sandecją Nowy Sącz. W trakcie pobytu w Wągrowcu odbywały się Dni Wągrowca oraz koncert „Lata z Radiem” na którym także nie mogło nas zabraknąć :)

Na zakończenie wypoczynku rozegraliśmy sparing ze Szkółką Piłkarską Dla Dzieci GOOOL. Mecz zakończył się wygraną "Centralnych" 9:6, a bramki zdobyli Igor Adamczyk 5, Karol Olszak 2, Patryk Piwoński oraz Bartosz Pawelec. Wynik nie był najważniejszy, ale gratulujemy wygranej! Do domów dzieci wróciły zadowolone i wypoczęte. Już teraz zapraszamy naszych dzielnych obozowiczów na grudniowy wyjazd do Poronina w ramach Projektu z Ministerstwa Sportu.

Zachęcamy do obejrzenia prawie 200 zdjęć <tutaj>

 

Autor: CR
PIĘĆ DRUŻYN W NOWYM SEZONIE! - 2017-06-24 11:50:44

W sezonie 2017/18 RSS Centrum potwierdziło do gry pięć zespołów. Oprócz seniorów występujących w Campeon.pl Lidze Okręgowej do rywalizacji przystąpią także drużyny:

(U-14) Trampkarze 2004r, (U-11) Orliki 2007r, (U-10) Orliki 2008r i (U-9) Żaki 2009r

Warto dodać, ze 8 lipca nasza młodzież uda się na obóz do Wągrowca, gdzie przez niemal dwa tygodnie będziemy aktywnie wypoczywać.

Autor: CR
CENTRUM MA NOWE WŁADZE!! - 2017-01-07 19:30:19

W dniu wczorajszym odbyły się Wybory w RSS Centrum. Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków miało na celu wybór nowych Władz Klubu.

Po blisko trzy godzinnym zebraniu 19 przybyłych delegatów wybrało na funkcję prezesa Marcina Górnika. W zarządzie znaleźli się Paweł Farbiś, Cezary Podkowa, Konrad Rutkowski, Paweł Turek oraz Marian Mazan. Wybrano także Komisję Rewizyjną: Krzysztof Witarski (przewodniczący), Piotr Pożyczka i Łukasz Pacyna. Funkcję „Honorowego Prezesa” przyznano ustępującemu Grzegorzowi Skwarczyńskiemu. Wybór nowych Władz, ma usprawnić funkcjonowanie klubu oraz ustalić nowy podział obowiązków.

Marcin Górnik był już prezesem RSS Centrum w latach 1999-2011, jednak w Zarządzie Klubu jest od początku istnienia Centrum.

Cezary Podkowa – wiceprezes ds. marketingu. Będzie odpowiadał za pozyskiwanie sponsorów oraz wizerunek klubu i szeroko rozumiany marketing. Zawodowo Pan Cezary pracuje w branży medialnej i powierzona funkcja wydaje się bardzo uzasadniona.

Paweł Farbiś – wiceprezes ds. sportowych. Doświadczona osoba działająca w piłce nożnej od dwudziestu lat. Paweł Farbiś będzie odpowiadał za sprawy sportowe w naszym klubie.

Paweł Turek – sekretarz. Były członek Wydziału Ewidencji Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Swoje doświadczenie chce wykorzystać w pracach na rzecz Centrum.

Konrad Rutkowski – Skarbnik. Były piłkarz Centralnych i oddany sympatyk klubu.

Marian Mazan – czł. Zarządu. Pan Marian wraz z Marcinem Górnikiem piastowali także funkcję w poprzednim Zarządzie. Obecnie Pan Marian walczy o powrót do zdrowia. Delegaci zdecydowali jednak, że tak szanowana osoba musi znaleźć się w nowych władzach.

Nowemu Zarządowi życzymy sukcesów i owocnej pracy.

Autor: CR

© www.rsscentrum.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 Liczba odwiedzin