CENTRUM MA NOWE WŁADZE!! | 2017-01-07 19:30:19

W dniu wczorajszym odbyły się Wybory w RSS Centrum. Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków miało na celu wybór nowych Władz Klubu.

Po blisko trzy godzinnym zebraniu 19 przybyłych delegatów wybrało na funkcję prezesa Marcina Górnika. W zarządzie znaleźli się Paweł Farbiś, Cezary Podkowa, Konrad Rutkowski, Paweł Turek oraz Marian Mazan. Wybrano także Komisję Rewizyjną: Krzysztof Witarski (przewodniczący), Piotr Pożyczka i Łukasz Pacyna. Funkcję „Honorowego Prezesa” przyznano ustępującemu Grzegorzowi Skwarczyńskiemu. Wybór nowych Władz, ma usprawnić funkcjonowanie klubu oraz ustalić nowy podział obowiązków.

Marcin Górnik był już prezesem RSS Centrum w latach 1999-2011, jednak w Zarządzie Klubu jest od początku istnienia Centrum.

Cezary Podkowa – wiceprezes ds. marketingu. Będzie odpowiadał za pozyskiwanie sponsorów oraz wizerunek klubu i szeroko rozumiany marketing. Zawodowo Pan Cezary pracuje w branży medialnej i powierzona funkcja wydaje się bardzo uzasadniona.

Paweł Farbiś – wiceprezes ds. sportowych. Doświadczona osoba działająca w piłce nożnej od dwudziestu lat. Paweł Farbiś będzie odpowiadał za sprawy sportowe w naszym klubie.

Paweł Turek – sekretarz. Były członek Wydziału Ewidencji Radomskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Swoje doświadczenie chce wykorzystać w pracach na rzecz Centrum.

Konrad Rutkowski – Skarbnik. Były piłkarz Centralnych i oddany sympatyk klubu.

Marian Mazan – czł. Zarządu. Pan Marian wraz z Marcinem Górnikiem piastowali także funkcję w poprzednim Zarządzie. Obecnie Pan Marian walczy o powrót do zdrowia. Delegaci zdecydowali jednak, że tak szanowana osoba musi znaleźć się w nowych władzach.

Nowemu Zarządowi życzymy sukcesów i owocnej pracy.

Autor: CR

Dodaj komentarz

Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
© www.rsscentrum.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 Liczba odwiedzin