FC PONALEWCE MISTRZEM XV EDYCJI HALOWEJ LIGI „CENTRUM MJM-BUD CUP” | 2018-01-30 10:29:41

Przedostatnia odsłona halowych zmagań przyniosła najważniejsze rozstrzygnięcie. Rozgrywki wygrała ekipa FC Ponalewce! Ekipa o dosyć intrygującej nazwie to mieszanka piłkarzy i zapaśników, jak widać połączenie sportów walki z piłką nożną przynosi niespodziewane efekty :)

To jeszcze nie koniec emocji, nadal nie wiemy kto ukończy rozgrywki na miejscach 2-4, szanse na podium mają drużyny FC Przypadek, MJM-BUD i Piekarni Fogiel. Rywalizacja do końca będzie bardzo ciekawa bo FC Przypadek i MJM-BUD grają ze sobą w ostatniej kolejce.

Na finiszu rozgrywek ciekawie zrobiło się w dolnych rejonach tabeli. Największą niespodziankę sprawiła Vicotria Solec, która do tej pory była bez punktów. W trzech ostatnich meczach młoda drużyna z Solca nad Wisłą zdobyła 7 punktów! Podopieczni Daniela Machała są świetnym przykładem, że nie ważne jak się zaczyna, ale najważniejsze jak się kończy J

Ostatnia seria gier i zakończenie Halowej Ligi „Centrum MJM-BUD CUP” rozegrana zostanie 11 lutego. Pierwotnie zmagania miały zakończyć się 4 lutego, jednak RSS Centrum i organizatorzy rozgrywek w dniach 1-4 lutego będą przebywać na Ukrainie gdzie młodzieżowe zespoły wezmą udział w turnieju halowym.

Wyniki <tutaj>

Tabela <tutaj>

Autor: CR

Dodaj komentarz

Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
© www.rsscentrum.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. 2009 Liczba odwiedzin