REMIS W PIONKACH | 2017-11-21 11:43:01

Trwa znakomita seria "Centralnych", którzy w dziesiątym, kolejnym meczu nie zaznali porażki. Że trudno wygrać z Centrum Radom, przekonali się tym razem zawodnicy Prochu Pionki.

Gospodarze lepiej rozpoczęli mecz i mieli już w 4 minucie doskonałą sytuację bramkową, jednak w pojedynku dwóch czarnoskórych zawodników to bramkarz Samb wyszedł zwycięsko.
Pierwsza połowa to dominacja Prochu, który swoją przewagę udokumentował bramką Bańcerowskiego. Proch powinien prowadzić 2-0, jednak doskonałej sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał wspomniany
Bańcerowski.

Na drugą połowę oba zespoły wyszły odmienione. Teraz to Centrum lepiej prezentowało się na boisku. Podopieczni Dariusza Różańskiego stworzyli kilka groźnych sytuacji bramkowych, a paradoksalnie gol padł po niegroźnym dośrodkowaniu Kacpra Wnuka. Wrzucona piłka w pole karne minęła wszystkich zawodników i odbiła się od słupka i wpadła do bramki.
W 80 minucie dobre uderzenie głową Łukasza Hebdy rewelacyjnie wybronił Majos. Remis nie krzywdzi żadnej z drużyn, mecz stał na dobrym poziomie i mógł się podobać.

Po rozegraniu 22 meczy (łącznie z pucharowymi) należy się zespołowi zasłużony odpoczynek.

Proch Pionki - Centrum Radom 1:1 (1:0)
Bańcerowski 19 - Wnuk 60

Proch: Majos - M.Szczepański, Kapusta, Jaroszek, Denkiewicz, Kozicki (82. Borzęcki), Kisiel, Kołodziej, Siwahla, Cierzuch (63. Nqabeni), Bańcerowski.

Centrum: Samb - R.Grylak, Siwak, Wiatrak, Budziński, Strzelecki (69. Kasprzyk), Blank, Tworek, Paliwoda (64. Dynya), Wnuk, Tworzewski (73. Hebda).

Autor: OrtalionTrenera